uwaga
Szanowni Państwo!
Dbając o bezpieczeństwo Państwa, naszych pracowników oraz ich rodzin, zachowujemy bezpieczną odległość, używamy rękawiczek ochronnych oraz środków odkażających.
strona główna

O CHŁODNI

Jesteśmy nowoczesną chłodnią składową o pojemności 30 tys. ton świadczącą usługi dla przedsiębiorstw branży spożywczej w zakresie zamrażania, przechowywania towarów mrożonych i chłodzonych oraz kompletacji składowanych towarów.

Chłodnia powstała w 2003 roku z wykorzystaniem zaawansowanych technologii pozwalających nam na spełnienie wysokich standardów unijnych.

Towar przechowujemy w regałach wysokiego składowania (14m) w 4 komorach mroźniczych w temperaturze -23°C i 2 komorach chłodniczych w temperaturze 4°C. Mrożenie realizujemy w temperaturze – 40°C w 2 komorach szokowych o pojemności 40 ton każda. Chłodnia wyposażona jest w komputerowy monitoring temperatury występującej na poszczególnych komorach oraz w zintegrowany system komputerowy pozwalający nam na sprawne zarządzanie magazynem.

Bezpieczeństwo i wysoką jakość przechowywanych przez nas towarów, gwarantuje stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej i Sanitarnej oraz wdrożony i certyfikowany przez TŰV Rheinland® Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z wymaganiami norm ISO 9001 i 22000 (HACCP).

Jesteśmy zakładem zakwalifikowanym do handlu produktami pochodzenia zwierzęcego na terenie Unii Europejskiej o weterynaryjnym numerze identyfikacyjnym PL 30041101 WE. Posiadamy polisę OC przechowawcy a teren firmy objęty jest całodobową, profesjonalną ochroną.

Copyright © 2013 Grupa Łagrom
created by akedo